Logo Sylwia Buda

Współpraca

Zobacz jak mogę Ci pomóc...

Tworzenie wizerunku jest dla mnie sztuką. Sztuką wykreowania takiego stylu, który będzie doskonałym odzwierciedleniem osobowości człowieka. Twój styl ma wzbudzać zaufanie. Od zaufania w dużym stopniu zależy Twój sukces zawodowy jak i życiowy.

Wizerunek nie jest tym, co Ty o sobie myślisz. Jest tym, co myślą o nas inni, jak nas odbierają i postrzegają. Każdy człowiek jest niepowtarzalny, dlatego ważne jest, aby nasz wizerunek był spójny z tym, co siedzi w nas.

Dlaczego więc warto zainwestować w siebie i stworzyć taki wizerunek, który będzie pokazywał światu dokładnie to, co chcemy, żeby przekazywał?

Czy Ci się podoba to czy nie, to Ty musisz mieć świadomość, że w życiu codziennym uczestniczysz w „zabawie” jaką jest kreowanie wizerunku. Co to oznacza?  Tyle, że kreujesz swój wizerunek zawsze i wszędzie, różna jest tylko Twoja świadomość w tworzeniu go. Tylko od Ciebie zależy na ile będzie to mniej lub bardziej świadome działanie. Ponieważ jestem zwolenniczką świadomych działań i decyzji, to polecam Ci z całego serca to drugie rozwiązanie.

Wizerunek jest mieszanką Twojej niepowtarzalnej osobowości z potrzebami jakie płyną z Twojego wnętrza. Pamiętaj, by nie stylizować się na kogoś kim nie jesteś. Po pierwsze inni od razu zauważą, że coś się w Tobie nie zgadza, a po drugie Ty sam nie będziesz się czuł komfortowo w swoim ciele, ubraniu i obrazem jaki sobie stworzyłeś. 

Przemiana wizerunku, to nie tylko zmiany zewnętrzne, ale także i może przede wszystkim wewnętrzne, czyli te, które zachodzą w Twojej głowie i te, dzięki którym zostanie dokonany cały performance. Dlatego przemiana następuję za zgodą dwóch stron, nigdy nic na siłę. Jeśli w czymś się nie zgadzamy, rozmawiamy i próbujemy dojść do kompromisu.

Konsultacja z profesjonalną osobą pomoże Ci stworzyć taki obraz siebie, który najbardziej będzie oddawał Twoje potrzeby i oczekiwania. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by im sprostać.

Zapraszam do współpracy!
Realizacja: Blulink.pl